ŠTĚŇATA

 

Štěňata plánujeme na léto 2018. 

We are planning puppies in summer 2018.

Musím poděkovat za zájem všem, kteří se ptají a píšou, zda nebudeme mít letos štěňata. 

We have to say thank you to all who are interested in a puppy from our kennel.  

Vzhledem k tomu, že je border collie velmi aktivní plemeno, štěňata proto půjdou výhradně do sportovních rodin (je jedno, jakému sportu se majitelé budou věnovat) a výhodou bude, pokud s tímto plemenem budou mít již zkušenosti. Od majitelů našich štěňat očekáváme dostatek času, výborné zázemí a 100% péči.

The border collie is the very active dog and it is the reason why our puppies will go to sports owners exclusively (it is not important which sport you will do it). The advantage will be if the new owner has some experiences with this breed. We expect a lot of time devoted to the dog and 100% care from the new owners.

Rozhodně se nebude jednat o výstavní linii. Štěňata od nás budou odcházet se všemi náležitostmi, které ke koupi patří (kupní smlouva, Pet pas, balíčky do nového domova…). Ke krytí bude volen pes s minimální (1-2% po 12 generací) nebo žádnou příbuzností a se skvělými zdravotními výsledky.

Stud dog will be chosen from sport or working line with excellent health. It is very important for us. Puppies will leave us with the contract of sale, pet passport, packages to a new home.

 

 

Kristýna Schreierová